20160311 INFOAVOND

Infoavond Jeugdaanbod Provinciaal Voetbal

FCE Meetjesland is al jaren een vaste waarde in het jeugdvoetbal. Als club kunnen we niet blijven stilstaan.

20160311 INFOAVOND

Ondertussen waait er een frisse wind door onze club. Meer nog, het nieuwe jeugdbestuur wil samen met een enthousiast team van trainers en begeleiders een stap vooruit zetten.

Onze doelstelling blijft om iedere speler zo veel mogelijk plezier te laten beleven aan het voetbalspel. Daarom moet iedere speler de kans krijgen om te voetballen op het voor hem/haar gepaste niveau.

Om hieraan tegemoet te komen zullen we bij F.C.E. Meetjesland vanaf volgend seizoen buiten gewestelijk voetbal er bovenop ook provinciaal voetbal aanbieden. Dit is een eerste stap om onze spelers te laten (op)groeien in een bloeiende club.

Indien u interesse heeft om samen met ons deze sportieve uitdaging aan te gaan, nodigen wij u graag uit op onze infoavond die doorgaat op:

vrijdag 11 maart 2016 om 19.00u in onze ‘kantine’

Aarzel niet om ons te contacteren indien u vragen heeft of  bijkomende info wenst.